Kosova fiton ndaj Marokut në Lojërat Mesdhetare në Rërë - Gazeta Express
string(55) "kosova-fiton-ndaj-marokut-ne-lojerat-mesdhetare-ne-rere"

Kosova fiton ndaj Marokut në Lojërat Mesdhetare në Rërë

Sporte tjera

Gazeta Express

14/09/2023 14:40

Ekipi i djemve të Kosovës i volejbollit në rërë shënoi fitore 2:1 në sete ndaj Marokut, në ndeshjen e dytë të grupit A në Lojërat Mesdhetare në Rërë “Heraklion 2023”.

Ekipi kosovar në përbërje Erjon Bajrami dhe Ermal Maliqi u kualifikuan në 16 ekipet më të mira.

Lexo Edhe:

Ndeshja e radhës, sot pas orës 17:00 me kohën tonë lokale. /Gazeta Express/