Kompletohet finalja e Big Brother VIP Albania, Kristi plotëson katërshen e madhe - Gazeta Express
string(79) "kompletohet-finalja-e-big-brother-vip-albania-kristi-ploteson-katershen-e-madhe"

Kompletohet finalja e Big Brother VIP Albania, Kristi plotëson katërshen e madhe

TV/Film

Gazeta Express

30/04/2023 0:34

Finalisti i katërt i këtij edicioni të dytë të Big Brother Vip është Kristi. Kristi i bashkohet Luizit, Efit dhe Deas në këtë rrugëtim, në garë për çmimin e madh.

Kristi falënderoi publikun që votoi për ta dërguar atë në finale.

Lexo Edhe:

Qetsori dhe Nita lanë sonte shtëpinë e Big Brother.