Kjo është kënga e re e Melindës dhe Bardhit - Gazeta Express
string(43) "kjo-eshte-kenga-e-re-e-melindes-dhe-bardhit"

Kjo është kënga e re e Melindës dhe Bardhit

Muzike

Gazeta Express

07/12/2023 21:09

Dyshja e këngëtarëve Melinda dhe Bardhi kanë sjell edhe një këngë pas suksesit që patën me këngën “Ferrari”

“Mos ma prish” quhet kënga e re e Melindës dhe Bardhit, këngë që është publikuar në youtube para tri orëve.

Lexo Edhe:

Kjo këngë vjen pas këngës së tyre të fundit “Ferrari” një këngë që mori klikime dhe u dha premierë gjatë muajve të verës.

Kënga ka kaluar më shumë së 118 mijë klikime. /GazetaExpress/