Kjo është “gjendja” e Ledrit dhe Sarës - Gazeta Express
string(36) "kjo-eshte-gjendja-e-ledrit-dhe-sares"

Muzike

Gazeta Express

30/06/2023 18:51

Kjo është “gjendja” e Ledrit dhe Sarës

Muzike

Gazeta Express

30/06/2023 18:51

Një këngë simpatike është lansuar sonte nga Ledri Vula e ku protagoniste është Sara Hoxha, partnerja e tij

“Gjendja” quhet kënga më e re e Ledri Vulës e ku aktore dhe protagoniste është Sara Hoxha, partnerja e tij.

Lexo Edhe:

Dyshja kanë realizuar një videoklip simpatik derisa ai është realizuar jashtë Kosovës.

Kënga është prodhuar nga Panda Music dhe është një melodi verore që është shkruar nga vetë Ledri në bashkëpunim me Tonic & Denk. /GazetaExpress/