Kjo është fotoja familjare e Genta Ismajlit për vitin e ri - Gazeta Express
string(58) "kjo-eshte-fotoja-familjare-e-genta-ismajlit-per-vitin-e-ri"

Yjet

Gazeta Express

05/01/2023 21:48

Kjo është fotoja familjare e Genta Ismajlit për vitin e ri

Yjet

Gazeta Express

05/01/2023 21:48

Genta Ismajli është shfaqur më ndryshe këtë Vit të Ri

Këngëtarja ka ndërruar ambient jetese duke lënë Kosovën dhe duke jetuar në Turqi, pas martesës me një biznesmen nga Turqia.

Lexo Edhe:

Para një viti, çifti priti në jetë fëmijët binjak – një djalë dhe një vajzë.

Por, deri me tani ata kanë qenë shumë diskret, duke mos u shfaqur shpesh publikisht me fëmijët e tyre.

Por, portreti i tyre familjar për festat e fundvitit nuk ka munguar dhe Genta atë e ka postuar në rrjetet sociale. /GazetaExpress/