Këtë foto të Beatrixit dhe Donaldit pasi dolën nga shtëpia nuk e keni parë - Gazeta Express
string(74) "kete-foto-te-beatrixit-dhe-donaldit-pasi-dolen-nga-shtepia-nuk-e-keni-pare"

Yjet

Gazeta Express

01/09/2022 23:15

Këtë foto të Beatrixit dhe Donaldit pasi dolën nga shtëpia nuk e keni parë

Yjet

Gazeta Express

01/09/2022 23:15

Njëra prej romancave më të mëdha që janë përfolur në shtëpinë e Big Brother Albania ka qenë ajo në mes të Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj

Teksa ajo dukej e fuqishme në shtëpi, jashtë ajo zgjati shumë pak, ku nuk kaluan dy javë dhe ata u ndanë.

Por sonte teksa Donaldi me vëllain e tij binjak, Romeo, po e feston ditëlindjen, në rrjetet sociale ka filluar që të shpërndahet një foto e Beatrixës dhe Donaldit, e ku ata janë jashtë shtëpisë.

Kjo fotografi është publikuar nga portali “kryefjala” në Shqipëri dhe vjen pak ditë pasi Bora Zemani dhe Donaldi zyrtarizuan ribashkimin e tyre dhe ata priten që të jenë prezantues në spektaklin, “Dancing With the Stars”. /GazetaExpress/