Këta janë të nominuarit e kësaj jave në Big Brother Albania VIP - Gazeta Express

Këta janë të nominuarit e kësaj jave në Big Brother Albania VIP

TV/Film

Gazeta Express

19/11/2021 23:58

Kanë përfunduar edhe nominimet në Big Brother Albania VIP, derisa edhe nata e spektaklit të sotëm po shkon drejt fundit

Ishte një nominim i shpejtë, ku të gjithë banorët duhej të zgjidhnin për pesë sekonda së kë do ta shpëtonin nga dalja prej shtëpisë.

Lexo Edhe:

Në fund mbetën Beatrix, Beniada dhe Einxhel të cilat si të fundit shkuan në nominim.

Fillimisht deri të martën publiku do të votojë se kënd do ta shpëtojnë nga dalja për të premten. /GazetaExpress/

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.