Kështu e presin në shtëpi Lunën dhe mami Kiarën - Gazeta Express
string(47) "keshtu-e-presin-ne-shtepi-lunen-dhe-mami-kiaren"

Yjet

Gazeta Express

02/05/2024 21:36

Kështu e presin në shtëpi Lunën dhe mami Kiarën

Yjet

Gazeta Express

02/05/2024 21:36

Luizi dhe Kiara janë tashmë prindër të një bebusheje emri i së cilës është Luna Mari Ejlli.

Pasditen e sotme, nëpërmjet një videoje të shpërndarë në rrjetin social të Instagramit, moderatorja Kiara njoftoi se Luna do të shkonte në shtëpi me mamin dhe babin.

Lexo Edhe:

Teksa kanë mbërritur, Luna ka gjetur një surprizë të bukur në hyrje.

“Mirëseerdhe në shtëpi Luna Mari Ejlli 🤍”-shkruan Kiara.

Tani të gjithë jemi në pritje të një portreti familjar të mami, babit dhe Lunës së vogël, pasi deri më tani nuk e kemi parë mami Kiarën asgjëkundi.