Kështu dukej Kim Kardashian në vitet e 90’ - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

21/03/2020 9:46

Kështu dukej Kim Kardashian në vitet e 90’

Rozë

Gazeta Express

21/03/2020 9:46

Kim Kardashian si shumë të tjerë në mbarë botë është izoluar në shtëpi për shkak të pandemisë, madje ajo tha se nuk po takohet as me motrat dhe nënë e saj.

Kështu për ta thyer monotonin, ajo shfletuar arkiven duke sjellur një fotografi nga vitet e 90’.

“90’ kthimi prapa në kohë”, ka shkruar Kim teksa dukej më ndryshe se ajo që shohim sot.

Kujtojmë që ashtu si motrat e saj, Kim akuzohet për ndërhyrje estetike, por që ajo asnjëherë nuk i ka komentuar këto akuza.

 Ndryshe, ylli i njohur televiziv dhe Kanye West është nënë e katër fëmijëve.

View this post on Instagram

90’s throwback

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on