Këngëtarja e njohur kthehet në Kosovë për herë të parë pas 7 vjetësh - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

30/07/2020 11:43

Këngëtarja e njohur kthehet në Kosovë për herë të parë pas 7 vjetësh

Yjet

Gazeta Express

30/07/2020 11:43

Linda Halimi vjen në Kosovë pas 7 vjetësh.

Këngëtarja Linda Halimi ka treguar me anë të një postimi se ajo po kthehet në Kosovë .

Madje ajo zbulon se nuk ka qenë në vendlindje për 7 vite me radhë dhe është shprehur e emocionuar.

Linda në statusin e saj ka shkruar: “Mirë se të gjej Kosovë”, duke cekur se po bjen për herë të parë pas 7 vjetësh.

Halimi është martuar me reperin Big D, dyshja janë prindër të një vajzë dhe ka vite që po jetojnë në Amerikë.

Ajo ka ardhur disa herë në atdhe, duke shkuar në Shqipëri për të marrë pjesë në disa festivale muzikore, e duket se këtë herë është radha për Kosovën./Gazeta Express/