KB Peja ndahet me Tervell Beck - Gazeta Express
string(30) "kb-peja-ndahet-me-tervell-beck"

Basketboll

Gazeta Express

24/01/2024 18:26

KB Peja ndahet me Tervell Beck

Basketboll

Gazeta Express

24/01/2024 18:26

Klubi kampion i Kosovës në basketboll, Peja ka ndarë rrugët me basketbollistin, Tervell Beck.

Kjo u bë e ditur nga vet klubi pejan përmes një njoftimi në faqen e tyre në Facebook.

Lexo Edhe:

Tervell Beck kontribuoi për Pejën që nga muaji gusht, sidomos në ndeshjet e FIBA Europe Cup.

“Klubi e falënderon për të gjitha dhe i uron suksese në vazhdim të karrierës!”, thuhej ndër tjera në njoftim.