Kapen 30 kg kanabis në një banesë në Krujë, një i arrestuar - Gazeta Express
string(58) "kapen-30-kg-kanabis-ne-nje-banese-ne-kruje-nje-i-arrestuar"

Shqiperi

Gazeta Express

04/10/2022 22:12

Kapen 30 kg kanabis në një banesë në Krujë, një i arrestuar

Shqiperi

Gazeta Express

04/10/2022 22:12

Blutë e Fushë-Krujës kanë gjetur 30 kilogramë kanabis sativa në lagjen Bakushe Visha.

Policia bën me dija se droga u gjet në një kasolle pranë banesës së pronarit të shtëpisë, Elgan Martini, i cili u arrestua për kultivim dhe shitje të lëndëve narkotike.

Lexo Edhe:

Sipas burimeve një pjesë e kanabisit u gjet në doza të vogla gati për shitje, ndërsa pjesa tjetër në proces tharjeje.