Kandidati shqiptar për kryeministër Naser Ziberi pozitiv në COVID-19? - Gazeta Express
string(68) "kandidati-shqiptar-per-kryeminister-naser-ziberi-pozitiv-ne-covid-19"

Kandidati shqiptar për kryeministër Naser Ziberi pozitiv në COVID-19?

Gazeta Express

14/07/2020 13:14

Lexues të portalit Gazeta Express kanë vënë re Naser Ziberin në spitalin Sistina, në pjesën e testimeve për Covid-19 dhe kanë dërguar fotografi deri te redaksia jonë.

Sipas tyre, pas paraqitjes se simptomevex Ziberi është testuar për COVID-19 në spitalin privat Sistina gjatë mëngjesit të sotëm.

Lexo Edhe:

Redaksia jonë provoi të kontakton me Naser Ziberin por nuk arriti pasi që telefoni i tij ishte i fikur./GazetaExpress/