Kallet atmosfera me Xhemilën – e bardha e zeza të djegin si shkrepsa - Gazeta Express
string(66) "kallet-atmosfera-me-xhemilen-e-bardha-e-zeza-te-djegin-si-shkrepsa"

Muzike

Gazeta Express

02/11/2022 18:54

Kallet atmosfera me Xhemilën – e bardha e zeza të djegin si shkrepsa

Muzike

Gazeta Express

02/11/2022 18:54

Këngëtarja e muzikës turbofolk, Xhemile Veselaj ka realizuar këngë të re

Ajo është njëra prej këngëtarëve me zërin e saj potent, ku në çdo rast di ta kallë atmosferën.

“E bardha e zeza” është kënga e fundit e Xhemilës.

Kënga është lëshuar premier para tri dite dhe deri me tani ka më shumë së 58 mijë klikime në youtube. /GazetaExpress/