“Kalleni shpinë, unë Donaldin e du” - Gazeta Express
string(32) "kalleni-shpine-une-donaldin-e-du"

TV/Film

Gazeta Express

15/12/2021 0:46

“Kalleni shpinë, unë Donaldin e du”

TV/Film

Gazeta Express

15/12/2021 0:46

Një pjesë e banorëve po dyshojnë në vërtetësinë e lidhjes së Donaldit dhe Beatrixës.

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer Beatrixës, e cila ka thënë ajo beson në ndjenjat e saj dhe të Donaldit.

Lexo Edhe:

Ajo madje bëri edhe një deklaratë të fortë, duke ju drejtuar banorëve.

“Boni ça doni, kalleni shpinë, unë Donaldin e du”, u shpreh Beatrixa.