Juventusi heq dorë nga Di Maria - Gazeta Express
string(31) "juventusi-heq-dore-nga-di-maria"

Futboll

Gazeta Express

24/06/2022 8:24

Juventusi heq dorë nga Di Maria

Futboll

Gazeta Express

24/06/2022 8:24

Ekipi italian, Juventus ka vendosur që të heq dorë nga transferimi i Angel Di Marias.

Anësori argjentinas është aktualisht lojtar i lirë dhe po shqyrton mundësitë e vazhdimit të karrierës në ndonjë klub tjetër evropian, transmeton Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Por, sipas mediave italiane, Juventusi tashmë ka hequr dorë nga transferimi i Di Marias, pas paraprakisht kishte dërguar dy oferta në drejtim të tij.

Barcelona tani mbetet destinacioni më i mundshëm i Di Marias. /Gazeta Express/