Jul Deda flet për herë të parë pas daljes nga BBVA 3 - Gazeta Express
string(52) "jul-deda-flet-per-here-te-pare-pas-daljes-nga-bbva-3"

Yjet

Gazeta Express

27/05/2024 21:05

Jul Deda flet për herë të parë pas daljes nga BBVA 3

Yjet

Gazeta Express

27/05/2024 21:05

Aktori i humorit, Julian Deda, i cili u rendit i dytë në edicionin e tretë të “Big Brother VIP”ka reaguar për herë të parë pas daljes së tij nga formati.

Nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it ai shpreh falënderimet për publikun dhe të gjithë personat që e kanë mbështetur përgjatë kohës që ai ishte konkurrent në formatin e “Big-ut”.

Lexo Edhe:

“Jam munduar të tregohem një person me ngjyra, gjithashtu jam munduar të tregohem dhe i matur dhe pse ndonjëherë n’a ka rrëshqitur këmba.”– shprehet mes të tjerash Juli.

View this post on Instagram

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)