Jugu s’pyet për COVID, plas shkuma party me muzikë e alkool - Gazeta Express

Gazeta Express

15/08/2020 14:43

Jugu s’pyet për COVID, plas shkuma party me muzikë e alkool

Gazeta Express

15/08/2020 14:43

Asnjë respektim i masave anti-covid pavarësisht alarmit që ngriti ditë më parë zv.kryeministri Erion Braçe.

Nëpër plazhe e resorte vazhdojnë të zhvillohen party me alkool pa respektuar asnjë lloj distance dhe higjiene.

Këto janë pamjet live nga Orikumi