Jennifer Lopez tregon se është 'keqtrajtuar' në disa marrëdhënie në të kaluarën - Gazeta Express
string(77) "jennifer-lopez-tregon-se-eshte-keqtrajtuar-ne-disa-marredhenie-ne-te-kaluaren"

Jennifer Lopez tregon se është ‘keqtrajtuar’ në disa marrëdhënie në të kaluarën

Yjet

Gazeta Express

28/02/2024 22:12

Ajo është emocionuar shumë teksa ka shpjeguar situatën

Jennifer Lopez ka zbuluar disa detaje shumë personale në lidhje me marrëdhëniet e kaluara që çuan në disa skena emocionale për aktoren dhe yllin e popit.

Lexo Edhe:

Lopez tani ka dokumentarin e saj në Amazon Prime të titulluar “The Greatest Love Story Never Told’ (Historia më e madhe e dashurisë që nuk u tregua), dhe brenda tij, ajo zbulon disa detaje shumë shqetësuese për marrëdhëniet e kaluara në të cilat ka qenë.

Dokumentari pason krijimin e filmit të saj origjinal muzikor, “This Is Me… Now: A Love Story” dhe brenda tij, ajo bëhet shumë e sinqertë për të kaluarën e saj.

Ajo po diskutonte skenat e një kënge të saj të quajtur “Rebound” dhe brenda asaj skene, Lopez dhe i dashuri i saj në film performojnë një rutinë kërcimi koreografike, duke sugjeruar dhunën në familje në një marrëdhënie toksike.

“Më vjen mirë që ajo histori është pas nesh,” shihet Lopez duke thënë më vonë, ndërsa ajo shkon nga seti drejt trailerit të saj.

Më vonë, ajo emocionohet gjatë një udhëtimi me makinë kur e pyesin për xhirimin e asaj historie të veçantë.

“Të të hedhin dhe të trajtojnë kështu nuk është kënaqësi,” thotë Lopez. “Nuk kam qenë kurrë në një lidhje ku jam rrahur, faleminderit Zotit, por padyshim që jam keqtrajtuar dhe disa gjëra të tjera të pakëndshme… të vrazhda… mungesë respekti”.

Më pas ajo shihet në shtëpi duke folur me shoqen e vjetër dhe partneren prodhuese, Elaine Goldsmith-Thomas, për dëmet emocionale që i ka shkaktuar projekti i përgjithshëm.

“Më shumë se çdo gjë, është me të vërtetë një vend i pambrojtur për të qenë çdo ditë. Kjo është arsyeja pse unë shkoj në punë çdo ditë dhe mendoj se, “Çfarë jam duke bërë?”, thotë Lopez.

Goldsmith-Thomas përgjigjet, duke i thënë Lopez: “Është një udhëtim personal … që do të lidhet me kaq shumë gra që abuzohen … Ju po flisni se si ne pranojmë më pak se sa meritojmë.”