Jehona ndërron lokacionin, shkon në pushime në Francë - Gazeta Express
string(52) "jehona-nderron-lokacionin-shkon-ne-pushime-ne-france"

Jehona ndërron lokacionin, shkon në pushime në Francë

Yjet

Gazeta Express

13/06/2022 23:11

Modelja dhe influencierja e Instagramit Jehona Dreshaj ka vazhduar udhëtimet luksoze të saj

Pasi pati një paraqitje luksoze duke i ofruar pamje të bukura të pushimeve të saj në Capri të Italisë, tashmë Jehona është paraqitur në brigjet e jugut të Francës.

Lexo Edhe:

Bukuroshja nga Malësia e Malit të Zi është shfaqur afër një hoteli luksoz në Monaco të Francës.

E veshur me një fustan vere ngjyrë rozë, të kuqe dhe të bardh dhe me një çantë rozë, Jehona shfaqet me plot stil në njërin prej vendeve më luksoze për turizëm në Europë. /GazetaExpress/