James Harden i dërgon mesazh yllit të Juventusit - Gazeta Express

Basketboll

Gazeta Express

12/02/2021 22:17

James Harden i dërgon mesazh yllit të Juventusit

Basketboll

Gazeta Express

12/02/2021 22:17

Ylli i Brooklyn Nets, James Harden i dërgoi një mesazh Paulo Dybala, duke i uruar fat të mirë. ‘Unë jam një tifoz i madh i juaji’.

Ylli i basketbollit së fundmi siguroi një transferim nga Houston Rockets te Brooklyn Nets.

Ai u shfaq në një video për t’i uruar ‘fat të mirë’ argjentinasit, i cili humbet një tjetër ndeshje këtë fundjavë.

Dybala ka humbur gjysmën e sezonitderi më tani për shkak të lëndimeve dhe ka ngecur për të përmbushur pritjet pasi u emërua Lojtari i Vitit i Serie A në sezonin 2019-20. /Gazeta Express/