Izabel, “çudit” Greqinë me format e saj - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

10/07/2020 20:22

Izabel, “çudit” Greqinë me format e saj

Rozë

Gazeta Express

10/07/2020 20:22

Izabel Goulart ka treguar format e saj fenomenale derisa është parë në një pishinë në Mykonos të Greqisë ku po feston ditëlindjen e saj të 35 të saj bashkë me të fejuarin, futbollistin Kevin Trapp

Pas lehtësimit të masave kundër pandemisë, bukuroshja Izabel Goulart është parë duke pushuar në Mykonos të Greqisë.

E në këtë rast Izabel si ka lënë asgjë rastësisë për të rënë në vëmendje derisa është parë duke marrë diell dhe treguar trupin e saj të mrekullueshëm.

Bukuroshja braziliane (35), e cila është martuar me sportistin në verën e vitit 2018, e ku po vazhdojnë të jenë në lidhje, është dukur fenomenale dhe ka shijuar pushimet në pishinë. /GazetaExpress/