Iu hoqën targat serbe në Prishtinë, regjisori nga Presheva thotë se mori shumë ofendime e sharje në rrjete sociale - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

23/09/2021 12:42

Iu hoqën targat serbe në Prishtinë, regjisori nga Presheva thotë se mori shumë ofendime e sharje në rrjete sociale

Lajme

Gazeta Express

23/09/2021 12:42

Ditë më parë u bënë virale fotografitë ku shihej regjisori nga Presheva, Kastriot Saqipi, teksa Polica e Kosovës ia largonte targat. Ai foli sot në “#Gjesi” për gjithë këtë zhvillim.

#GJESI

Lexo Edhe:

Tha se policët u sollën tepër mirë, por ajo që e ka shqetësuar shumë kanë qenë komentet dhe sharjet nëpër rrjete sociale.

Foli më shumë edhe për targat që barte dhe gjithë këtë rrëfim mund ta dëgjoni në linkun më poshtë.