Isla Fisher tregon elegancë në promovimin e serialit “Wolf Like Me” - Gazeta Express
string(65) "isla-fisher-tregon-elegance-ne-promovimin-e-serialit-wolf-like-me"

TV/Film

Gazeta Express

10/12/2021 19:47

Isla Fisher tregon elegancë në promovimin e serialit “Wolf Like Me”

TV/Film

Gazeta Express

10/12/2021 19:47

Ulërinë nën hënë! Isla Fisher është shfaqur me plot elegancë në një fund të zi të shkurt gjatë ditës së konferencës për shtyp në promovimin e serialit “Wolf Like Me”

Ajo kurrë nuk gabon kur është puna në shijen e saj në modë dhe stil.

Lexo Edhe:

Isla Fisher është parë e tillë në park këtë të premte ku ka pasur të veshur një fustan të zi derisa është promovuar seriali i ri nga Stan Original, “Wolf Like Me”.

Aktorja e dashur australiane (45) është dukur e jashtëzakonshme ku përpos elegancës ka shfaqur edhe asetet e saj para gazetarëve. /GazetaExpress/