Ish i dashuri tallet me Bora Zemanin pas ndarjes - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

29/07/2021 10:41

Ish i dashuri tallet me Bora Zemanin pas ndarjes

Rozë

Gazeta Express

29/07/2021 10:41

Edhe pse më nuk janë bashkë, të dy janë aktiv me deklarata në rrjetet sociale për njëri-tjetrin.

Para pak dite ishte Bora Zemani e cila ka postuar një fotografi ku vëmendjen e mori mbishkrimi i saj që sipas ndjeksëve ishte një thumb për Donaldin, shkruan GazetaBlic.

Lexo Edhe:

“Ajo nuk po kërkonte një kalorës, ajo po kërkonte një shpatë”, shkroi ajo në gjuhën angelze.

Nuk vonoi shumë dhe erdhi reagimi i Donaldit: Kerkohet nje vend pune per nje person qe gjen quotesa anglisht. Te interesuarit ne dm osee wp 😜”, shkruan ai dhe po të bësh një “xhiro” nga insta e Borës në postimet e fundit thuajse të gjitha janë me mbishkrime në anglisht.