Interesante, kur Bruno dhe Stresi flasin për muzikë – Mbresa reagon çuditshëm - Gazeta Express
string(74) "interesante-kur-bruno-dhe-stresi-flasin-per-muzike-mbresa-reagon-cuditshem"

Interesante, kur Bruno dhe Stresi flasin për muzikë – Mbresa reagon çuditshëm

TV/Film

Gazeta Express

24/01/2023 19:43

Gjatë pasdites së sotme, banorët e formatit televiziv, Big Brother VIP Kosova, Bruno dhe Stresi kanë diskutuar rreth një bashkëpunimi të mundshëm muzikor.

Madje, Bruno ka marrë shembull Linkin Park dhe Jay Z si influencë për këngën e tyre, nëse ajo do të realizohet kur dyshja ta përfundojnë aventurën brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Lexo Edhe:

E ndërkohë që dyshja po shkëmbenin idetë, Mbresa ka bërë mimika interesante të fytyrës, të cilat mund t’i shihni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.