Heidi dhe Romeo pajtohen, zyrtarisht të lidhur - Gazeta Express
string(45) "heidi-dhe-romeo-pajtohen-zyrtarisht-te-lidhur"

Heidi dhe Romeo pajtohen, zyrtarisht të lidhur

TV/Film

Gazeta Express

27/03/2024 20:41

Një ndër çiftet më të përfolura sivjet në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 3 është edhe çifti, Romeo dhe Heidi

Që disa javë debati për çiftin nëse ata janë bashkë apo janë ndarë është përcjellë më shumë zhurmë, derisa ndarja e tyre ishte bërë një telenovelë e llojit të saj.

Lexo Edhe:

Kryesisht ajo sillej rreth asaj se çifti ende nuk kanë krijuar besim tek njëri-tjetri.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Por, sonte gjatë një bisede që ata kanë pasur në oborr të shtëpisë janë pajtuar derisa kanë rishkëmbyer puthje të zjarrta përsëri. /GazetaExpress/