Haxhi Krasniqi: Së bashku, të pamundurën e bëjmë të mundur - Gazeta Express
string(56) "haxhi-krasniqi-se-bashku-te-pamunduren-e-bejme-te-mundur"

Boks

Gazeta Express

21/05/2023 13:44

Haxhi Krasniqi: Së bashku, të pamundurën e bëjmë të mundur

Boks

Gazeta Express

21/05/2023 13:44

Haxhi Krasniqi e kishte kënaqësinë të takohej sot me kryetarin e Komunës së Prishtinës, Përparim Rama.

Boksieri kosovar, i shoqëruar nga kreu i Komunës, e vizitoi stadiumin “Fadil Vokrri”, aty ku do të zbresë në ring më 5 gusht për ta zhvilluar meçin e radhës në boks, shkruan “Gazeta Express”.

Lexo Edhe:

Junikasi mezi pret ta realizojë ëndrrën e tij dhe të krejt tifozëve për të boksuar në kryeqytetin kosovar.

Dhe, ish-kampioni botëror i boksit profesionist pret që stadiumi të jetë i stërmbushur në përkrahje të tij, në një natë të paharrueshme të boksit.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e Haxhi Robin Krasniqit në rrjetet sociale. /Gazeta Express/