Habit aktori shqiptar në ‘’Soiree’’: Kam bërë seks në ashensor dhe ndodh shpesh - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

26/04/2021 12:06

Habit aktori shqiptar në ‘’Soiree’’: Kam bërë seks në ashensor dhe ndodh shpesh

Rozë

Gazeta Express

26/04/2021 12:06

Mbrëmjen e kësaj të shtune në Soiree me Jonida Shehun ishin mbledhur të gjithë aktorët e spektaklit të humorit “Kosherja”. Një mbrëmje që kishtë ndërthurur skeçet e aktorëve me situata nga më të ndryshmet.

I ftuar ishte edhe aktori i njohur Besmir Bitraku, i cili luan rolin e “Ashensorit” tek “Kosherja”.

Lexo Edhe:

I pyetur nga moderatorja Jonida Shehu nëse ai ka bërë ndonëjherë seks në ashensor, Bitraku u përgjigj: “Po, ndodh shpesh. Ka një marifet që ndalon ashensorin. Nuk shkoj tek pallati im”, ndërsa nuk kanë munguar të qeshurat në studio.