Gjyqtarja shqiptare e futbollit provokon ndjekësit me foto të nxehta nga plazhi - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

05/08/2020 19:41

Gjyqtarja shqiptare e futbollit provokon ndjekësit me foto të nxehta nga plazhi

Rozë

Gazeta Express

05/08/2020 19:41


Me fillimin e gushtit kanë filluar pushimet për një pjesë të mirë të njerëzve, të cilët presin të ekspozojnë trupin në diellin përvëlues e të freskohen në ujërat e freskëta të plazheve më të bukura.

Pas një sezoni të vështirë nga çdo aspekt, si futbollistët dhe gjyqtarët kanë filluar pushimet. Ajo që ka tërhequr shumë vëmendje, është asistentja e FIFA-s, Erinda Kume.

eri.jpg

Gjyqtarja e futbollit ka postuar në rrjetet sociale disa foto, ku shfaqet me bikini. Erinda duket në një formë të shkëlqyer, teksa bien në sy linjat e saj perfekte.

erin.jpg
erinda.jpg