Gjithçka gati për super ndeshjen mes City e Chelsea, startojnë Lukaku e Grealish - Gazeta Express
string(51) "gjithcka-gati-per-super-ndeshjen-mes-city-e-chelsea"

Sport

Gazeta Express

15/01/2022 12:30

Gjithçka gati për super ndeshjen mes City e Chelsea, startojnë Lukaku e Grealish

Sport

Gazeta Express

15/01/2022 12:30

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën në mes të Man City dhe Chelsea.

Do të jetë ndeshje mjaft interesante dhe vendimtare pothuajse në garën për titullin e Premierligës.

Lexo Edhe:

City aktualisht është 10 pikë para Chelseat, 53 pikë me 43 pikë dhe sfida e sotme që starton nga ora 13:30 do të jetë vendimtare në garën për titull, raporton Gazeta Express.

Skuadrat janë përballur pesë herë vitin e kaluar, Chelsea ka fituar tri takime, derisa në dy të tjera ka dal triumfuese City.

Manchester City:

Chelsea: