Gjiko nuk ia lënë "rastësisë", e bën djalin e vogël reper - Gazeta Express
string(54) "gjiko-nuk-ia-lene-rastesise-e-ben-djalin-e-vogel-reper"

Muzike

Gazeta Express

11/06/2024 19:59

Gjiko nuk ia lënë “rastësisë”, e bën djalin e vogël reper

Muzike

Gazeta Express

11/06/2024 19:59

Reperi Gjiko ka paralajmëruar sonte në rrjetet sociale se nesër në orën 19:00 do të lansojë një këngë të re në një duet

Ky duet i Gjikos është special, pasi që ai është duke u siguruar që djali i tij, Zëri , të bëhet reper.

Lexo Edhe:

GJIKO Feat Zëri -BABY SHARK🦈 Nesër ora 19:00 🔥 @redboxent Nuk kish kënaqesi ma të madhe se me bashkëpunu me evlad😁❤️ Zoti ju rujt krejtve #familyfirst”, ka shkruar ai poshtë një video ku edhe paralajmëron këngën e tij të re.

View this post on Instagram

A post shared by Asdren Gjikolli (@gjikotheflyboy)

Kujtojmë së Gjiko ka dy fëmijë – një djalë dhe një vajzë – derisa është i martuar me moderatoren Elita Rudi. /GazetaExpress/