FOTO/ I dogjën makinën para banesës, ky është efektivi i policisë, dalin pamjet nga vendngjarja - Gazeta Express
string(92) "foto-i-dogjen-makinen-para-baneses-ky-eshte-efektivi-i-policise-dalin-pamjet-nga-vendngjarja"

Shqiperi

Gazeta Express

14/05/2022 9:46

FOTO/ I dogjën makinën para banesës, ky është efektivi i policisë, dalin pamjet nga vendngjarja

Shqiperi

Gazeta Express

14/05/2022 9:46

Ky është efektivi i policisë së Komisariatit të Shkodrës, makina e të cilit u dogj në orët e para të mëngjesit pas një zjarrvënie të qëllimshme.

Sokol Kroni, 54 vjeç, ka dalë nga banesa sapo ka parë flakët, por makina është djegur pjesërisht me gjithë ndërhyrjen e zjarrfikësve. Policia po heton për një hakmarrje të mundshme ndaj 54-vjeçarit për shkak të detyrës.

Lexo Edhe:

Njoftimi i policisë:

Më datë 14.05.2022, rreth orës 04:00, në lagjen “Tre Heronjtë”, Shkodër, është djegur pjesërisht mjeti tip “Mitsubishi” në pronësi të shtetasit Sokol Kroni, 54 vjeç, me detyrë punonjës policie në Komisariatin e Policisë Shkodër. Automjeti ka qenë i parkuar përpara banesës së këtij shtetasi.

Vijojnë veprimet hetimore për përcaktimin e rënies së zjarrit dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes