Foto e rrallë, Enca para se të bëhej e famshme - Gazeta Express

Foto e rrallë, Enca para se të bëhej e famshme

Rozë

Gazeta Express

04/09/2020 12:06

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia, është ndër emrat më të komentuar të showbizit.

Artistja së fundi ka publikuar një fotografi nga fëmijëria, e cila ishte shpërndarë fillimisht në një faqe të fansave të saj.

Këngëtarja dukej shumë ndryshe vite më parë, teksa flokët i kishte të gjata dhe kishte dhuruar një buzëqeshje të ëmbël.

Kujtojmë se “Break Down” titullohet projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia në bashkëpunim me reperin Don Xhoni./sinjali