Engjëlli i Victoria’s Secret shfaqet e nxehtë në bikine - Gazeta Express

Engjëlli i Victoria’s Secret shfaqet e nxehtë në bikine

Yjet

Gazeta Express

22/06/2021 21:40

Modelja “Victoria’s Secret”, Kelly Gale është dukur e mahnitshme derisa ka treguar asetet e saj në bikine të vogla

Kelly Gale nuk është e huaj për trupin e saj seksi dhe fotot në Instagram.

Lexo Edhe:

Modelja e Victoria’s Secret (26) ka shfaqur asetet e saj në plazh derisa ka bërë foto tepër të nxehta në plazh.

Derisa pamja e oqeanit duket sensacionale, sytë janë të tërë te asetet e Kellyit. /GazetaExpress/