Ëndërronte të dukej si David Beckham, i riu shqiptar i drejtohet ''Doktor plastik'' - Gazeta Express

Ëndërronte të dukej si David Beckham, i riu shqiptar i drejtohet ”Doktor plastik”

Rozë

Gazeta Express

01/09/2021 15:32

Kërkon të bëhet si David Beckham, shkon te Doktor Plastik dhe Klinika Anassa

Gjergji Rebi ka qenë personazhi i episodit të kësaj të diele në Doktor Plastik.

Lexo Edhe:

Gjergji një i ri 30 vjecar, ka një rënie të parakohshme të flokëve.

Madje për shkak të mungesës së tyre, për pak ka rrezikuar edhe njohjen me bashkëshorten, e cila e refuzonte një takim me të duke menduar se Gjergji ishte shumë më i madh nga mosha që kishte në të vërtetë.

Një tjetër nxitës për t’iu drejtuar ”Doktor Plastik” ishte vëllai i tij, i cili ndryshe nga Gjergji, ka flokë të dendur dhe me kacurrela.

Një fans i vjetër i ”Doktor Plastik”, Gjergji prej kohësh kishte dashur të bëhej pjesë e emisionit.

Më në fund ai realizon ëndrrën e tij për tu bërë me flokë duke realizuar mbjellje flokësh me metoden FUE.

Dëshira e tij e dytë, ishte që pasi të mbillte flokët të bënte një model flokësh si David Beckham.

A ia arriti vërtetë të dukej si idhulli i tij? Ju ftojmë të ndiqni episodin e plotë në linkun