Enca zgjedh Parisin për festat e fundvitit - Gazeta Express
string(42) "enca-zgjedh-parisin-per-festat-e-fundvitit"

Yjet

Gazeta Express

29/12/2021 23:16

Enca zgjedh Parisin për festat e fundvitit

Yjet

Gazeta Express

29/12/2021 23:16

Këngëtarja Enca është parë duke bërë qejf sonte në qytetin e dashurisë, Parisin

Viti 2021 ka bërë që këngëtarja shqiptare Enca ta lërë pak muzikën, pasi që ajo u bë pjesë edhe e faqes erotike, “Only Fans”.

Tani Enca duket se ka zgjedhur që festat e fundvitit, Krishtlindjet dhe Vitin e ri ta kalojë në kryeqytetin e Francës, Paris.

“Urime për ata që dëshirojnë të bëhen versioni më i mirë i tyre dhe dëshirojnë që gjithmonë të jenë të lumtur. Kjo pije ishte e mahnitshme”, ka shkruar ajo derisa ka postuar fotografi te Kulla e Eifel dhe vende të tjera të Parisit. /GazetaExpress/