EMRI-FOTO/ Humbi jetën pas operacionit në Vlorë, kjo është 23-vjeçarja - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

23/09/2021 12:51

EMRI-FOTO/ Humbi jetën pas operacionit në Vlorë, kjo është 23-vjeçarja

Shqiperi

Gazeta Express

23/09/2021 12:51

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në spitalin e Vlorës ku ka humbur jetën Brisilda Sadushi 23 vjeç.

Mësohet se 23-vjeçarja ka ndërruar jetë pas një operacioni që kishte bërë pasi ishte diagnostifikuar me infeksion në bark. Sipas mjekëve nëna e dy fëmijëve kishte qenë në gjendje të rëndë me infeksion të përgjithshëm.

Lexo Edhe:

23-vjeçarja i është nënshtruar një operacioni dhe më pas ka humbur jetë. Edhe pse mjekët kanë ndërhyrë menjëherë duket se e kanë pasur të pamundur për ta rikthyer në jetë.

Nuk dihet ende se çfarë kompikacionesh ka pasur 23-vjeçarja që I ka shkaktuar vdekjen.

23-vjeçarja qe humbi jeten

Screenshot 33 3