E rëndë/ Humb jetën gjatë operacionit 23-vjeçarja në Vlorë - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

23/09/2021 8:46

E rëndë/ Humb jetën gjatë operacionit 23-vjeçarja në Vlorë

Shqiperi

Gazeta Express

23/09/2021 8:46

Një 23-vjeçare në Vlorë është ndarë nga jeta pas një ndërhyrjeje kirurgjikale. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës, ndërsa e reja ndërroi jetë në spital.

Burime bëjnë të ditur se vajza kishte infeksion në bark dhe gjatë operacionit kaloi në gjendje shoku. Po ashtu, mësohet se 23-vjeçarja kishte shkuar në spital me urgjencë mëngjesin e së mërkurës.

Lexo Edhe: