Elijah Ifejeh, basketbollisti i ri i Trepçës - Gazeta Express
string(43) "elijah-ifejeh-basketbollisti-i-ri-i-trepces"

Elijah Ifejeh, basketbollisti i ri i Trepçës

Basketboll

Gazeta Express

13/08/2022 14:05

Trepça vazhdon me përforcimet për edicionin e ri 2022/23.

“Minatorët” kanë njoftuar transferimin e Elijah Ifeje nga Kanadaja, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Kanadezi Ifeje do të mbulojë pozitën e qendrës dhe alo qendrës.

Ky transferim erdhi pas njoftimit që lojtari i Trepçës, Jahsim Floyd i duhet kohë për rikuperimin e një lëndimi të pësuar gjatë fazës përgatitore në SHBA.