Edon Shileku apo Victoria Owns eliminohet nga Big Brother VIP Kosova - Gazeta Express
string(68) "edon-shileku-apo-victoria-owns-eliminohet-nga-big-brother-vip-kosova"

Edon Shileku apo Victoria Owns eliminohet nga Big Brother VIP Kosova

TV/Film

Gazeta Express

07/01/2023 0:20

Publiku ka vendosur që banori që duhet ta ndërpresë menjëherë garën brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi i “Vëllait të Madh”, prej 200 mijë eurosh është Edon Shileku apo Victoria Owns.

Kjo ishte hera e parë që Edoni ishte pjesë e nominimeve, ndërsa pos tij, të nominuar këtë javë ishine edhe Lugati, Andi dhe Vivien.

Lexo Edhe: