Edhe Dafina Zeqiri reagon për abuzimin e vajzës së mitur - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

05/06/2020 1:03

Edhe Dafina Zeqiri reagon për abuzimin e vajzës së mitur

Rozë

Gazeta Express

05/06/2020 1:03

Abuzimi i një 15 vjeçareje në Shqipëri nga roja i shkollës me moshë 65 vjeçare ka bërë që sot në Tiranë të këtë edhe një protestë kundër pedofilisë

Përpos reagimit të shoqërisë shqiptare për aktin e ulët ka bërë që të reagojnë edhe shumë artistë shqiptarë.

Pas reagimit të Luana Vjollcës ka ardhur edhe reagimi i Dafina Zeqirit dhe supermodelës Emine Çunmulaj por këto nuk janë të vetmet.

View this post on Instagram

❗️

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

“Pedofilët e kanë vendin në burg, jo në shkollë”, ka qenë parulla që Dafina ka zgjedhur që ta postojë në profilin e saj në Instagram. /GazetaExpress/