E pabesueshme çfarë bënë Melinda për tu mbrojtur nga syri i keq - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

03/01/2021 0:42

E pabesueshme çfarë bënë Melinda për tu mbrojtur nga syri i keq

Rozë

Gazeta Express

03/01/2021 0:42

Melinda është rritur në SHBA, madje ka synuar karrierë muzikore edhe atje, bile ia ka dalë të plasohet mirë në “American Idol”.

Por, diçka duket se shkoj gabim dhe Melinda u kthye në vendlindje për të ngritur një karrierë muzikore.

Lexo Edhe:

Sot, Melinda është ylli i muzikës moderne në vend, madje sapo ka sjell hitin e fundit, këngën me titull “Mekatare”.

Kjo këngë me të shpejtë u kthye në hit dhe pamja e stili i Melindes është për 10-she.
Për të mos marrë sysh, Melinda i ka bërë thonjët me sy të kaltër. E paska gjet ilaçin, bukuroshja.