E njohim si Daja Skëndër, por sa dajë ka ai në jetën reale - Gazeta Express
string(57) "e-njohim-si-daja-skender-por-sa-daje-ka-ai-ne-jeten-reale"

TV/Film

Gazeta Express

07/06/2022 19:48

E njohim si Daja Skëndër, por sa dajë ka ai në jetën reale

TV/Film

Gazeta Express

07/06/2022 19:48

Aktori i njohur kosovar Luan Jaha ka qenë i ftuar në “Orën e Paditës” në Klan Kosova.

Ai, në këtë intervistë, foli për jetën e tij personale dhe atë profesionale.

Lexo Edhe:

E duke qenë se ndër personazhet e tij më të njohura ka qenë ai i “Dajës Skënder” në serialin vendor “Familja moderne”, Jaha tregoi se sa dajë i ka, përcjell Klankosova.tv.

“Dajë i kam tre dhe i kam shumë të mirë. Nuk ka emër më të mirë se dajë”, u shpreh aktori i njohur.

Për ta shikuar videon klikoni KËTU