Dy ndeshje interesante në Superligën e Kosovës në basketboll - Gazeta Express

Basketboll

Gazeta Express

26/09/2021 14:56

Dy ndeshje interesante në Superligën e Kosovës në basketboll

Basketboll

Gazeta Express

26/09/2021 14:56

Java e tretë e Superligës gjatë ditës së sotme do të sjellë dy ndeshje mjaft interesante.

Peja-Rahoveci është një ndeshje interesante që zhvillohet sot. Pejanët kanë dy fitore në dy ndeshje, ndërsa Vreshtarët kanë një fitore dhe një humbje.

Lexo Edhe:

Java e tretë përmbyllet me takimin e rivalëve të vjetër të basketbollit të Kosovës, Bashkimit dhe Sigal Prishtinës, që zhvillohet në Rahovec. Të dy skuadrat kanë nga një fitore dhe një humbje.

E diel

17:15 Peja – Rahoveci                                       

19:00 Bashkimi – Sigal Prishtina