“Dua të iki”- Ledjona bën gati valixhet për t’u larguar nga Big Brother Vip: S’kam çfarë të bëj këtu - Gazeta Express
string(94) "dua-te-iki-ledjona-ben-gati-valixhet-per-tu-larguar-nga-big-brother-vip-skam-cfare-te-bej-ketu"

“Dua të iki”- Ledjona bën gati valixhet për t’u larguar nga Big Brother Vip: S’kam çfarë të bëj këtu

TV/Film

Gazeta Express

01/03/2024 22:31

Ledjona Xheladinaj ka përgatur valixhet dhe është shprehur se do të lërë shtëpinë e Big Brother Vip.

E ngarkuar emoconalisht ajo ka thënë se do të ikë sepse e ka marrë malli për vajzën, por Erjola ka tentuar ta qetësojë, duke i thënë se është pretendente për çmimin e madh.

Lexo Edhe:

Nuk dihet nëse ajo do të largohet vërtetë, apo është vetëm e ngarkuar emocionalisht.

Pjesë nga diskutimi:

Ledjona: Po më ka marrë malli për vajzën moj çfarë të bëj më këtu

Erjola: Po rri moj se je pretendente për ta fituar

Ledjona: Po kemi edhe jetën jashtë plus që jam shumë e ngarkuar edhe kaq nuk dua të rri më ju vazhdojeni