Dua Lipa sfidon motin e Londrës, tregon këmbët e tonifikuara - Gazeta Express
string(59) "dua-lipa-sfidon-motin-e-londres-tregon-kembet-e-tonifikuara"

Dua Lipa sfidon motin e Londrës, tregon këmbët e tonifikuara

Yjet

Gazeta Express

04/04/2024 23:07

Dalja e saj ditën e sotme ishte a para pas udhëtimit në Paris, Francë me të dashurin Callum Turner.

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa veshi një pallto të gjatë jeshile me një mini fustan të zi teksa doli për ecje në Londrën me shi ditën e sotme. Dua veshi një xhaketë lëkure elegante jeshile të cilën e kombinoi me çizme me taka deri tek gjuri.

Lexo Edhe:

Bukuroshja u shfaq tejet në humor teksa endej nëpër rrugë, duke mbajtur çantën e saj Prada në dorë. Dalja e saj ditën e sotme ishte a para pas udhëtimit në Paris, Francë me të dashurin Callum Turner.

Dalja e saj e fundit krah të dashurit u diskutua shumë pasi ndodhi nje incident mes badigardit të Duas dhe një fanseje të saj.