“Drejt majës”, kënga e re e DOB - Gazeta Express

“Drejt majës”, kënga e re e DOB

Rozë

Gazeta Express

07/05/2020 17:50

Këngëtari shqiptar i cili jeton në Suedi, DOB, ka publikuar këngën e titullar “Drejt majës”.

Tekstin e ka shkruar vetë reperi, ndërsa producent është Kico Beats.

Videoklipi është xhiruar gjatë kësaj kohe të pandemisë, por duke marrë parasysh që reperi jeton dhe vepron në Suedi, ai ka pasur mundësi që xhirimet të bëhen sipas planit.

Klipi është punuar nga produksioni i njohur suedez KB Studio Media.