Dorina shtatzënë? Futbollisti Hadërgjonaj tregon se a po bëhet baba - Gazeta Express
string(66) "dorina-shtatzene-futbollisti-hadergjonaj-tregon-se-a-po-behet-baba"

TV/Film

Gazeta Express

10/06/2022 23:08

Dorina shtatzënë? Futbollisti Hadërgjonaj tregon se a po bëhet baba

TV/Film

Gazeta Express

10/06/2022 23:08

Episoda e radhës e emisionit “Mirage”, edhe këtë të premte solli materiale të shumta.

Detaje nga dasma e futbollistit Florent Hadergjonaj është njëri nga materialet e kësaj episode, shkruan lajmi.net.

Florenti në emisionin “Mirage”, foli rreth dasmës dhe njohjes me bashkëshorten e tij.

Ndër tjerash ai tregoi se a po bëhet baba.

Për ta kuptuar se a po bëhet futbollisti baba shikoni videon duke klikuar KËTU…