Digjet pjesa elektrike e një ndërtese në Prishtinë, banorët në panik - Gazeta Express

Digjet pjesa elektrike e një ndërtese në Prishtinë, banorët në panik

Lajme

Gazeta Express

08/12/2019 13:37

Një zjarr ka përfshirë pjesën elektrike në hyrje të një ndërtese në rrugën “Ahmet Gashi”, në Prishtinë.

Zjarrfikësit dhe as Policia ende nuk kanë dal në vendin e ngjarjes. Ndërkohë, sipas një video të siguruar nga KosovaPress, banorët janë në panik.

Zjarr në pjesën elektrike të një ndërtesë në Prishtinë, banorët në panik

Gjithashtu, ende nuk dihen shkaqet dhe as dëmet e shkaktuar nga ky zjarr.